
Оригінал! Шампунь для тварин ProVET "Люкс" 2в1 для довгошерстих кішок 240 мл (4823082412761) - Вища Якість!
195 ₴
117 ₴
- В наявності
- Код: 531148-01-UkrTiTAN
- +380 (95) 011-55-59
Нова формула шампуню-кондиціонеру розроблена спеціально для довгошерстих котів. У складі засобу містяться ретельно підібрані інгредієнти, які не викликають алергічних реакцій, сухості шкіри і подразнень. Після застосування цього шампуню шерсть стає м’якою, легко розчісується і не плутається.
Застосування: нанести невелику кількість шампуню на мокру шерсть, спінити, масажними рухами рівномірно розподілити по шерсті тварини. Витримати 2-3 хвилини, не допускаючи злизування. Ретельно змити теплою водою. При необхідності процедуру повторити.
Запобіжні заходи: берегти очі та вуха тварини від потрапляння воді та шампуню. Зберігати засіб у недоступному для дітей місці.
Склад: вода, лауресульфат натрію, хлорид натрію, діетаноламід жирних кислот кокосової олії, лимонна кислота, рослинні екстракти: ромашки, чорного кмину, кореня оману, консервант, барвник.
Умови зберігання: температура від +4°С до +35 °С. Не допускати контакту з харчовими продуктами, напоями, кормом для тварин. Захищати від прямих сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProVet |
| Тип | Кондиціонер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4823082412761 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | "Люкс" 2в1 для довгошерстих кішок 240 мл |
| Призначення | для довгошерстих тварин, догляд за шерстю |
| Об'єм | 240 мл |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип тварини | кішки |
- Ціна: 117 ₴

